Masz pytanie?

Regulamin

 

 I INFORMACJE OGÓLNE

Sklep internetowy fruitbox prowadzony jest przez firmę FRUITTRADE

Korzystanie ze sklepu internetowego oznacza akceptację Regulaminu.

Obszar dostaw obejmuje teren Nowego Sącza oraz jego obręb do 30km.

II ZAMÓWIENIA

Zamówienie można składać 24 godziny na całą dobę.

Dostawy Owoców i Warzyw odbywają się od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00 do 18:00 , a w Soboty od 9:00 do 13:00. 

Zamówienia przyjmowane są od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00 do 20:00 a w Soboty od 8:00 do 12:00.

Godziny odbioru zamówionego towaru ustalane są indywidualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu. W przypadku braku możliwości kontaktu z kupującym i niemożliwości ustalenia godziny dostaw zamówienie nie zostanie zrealizowane.

Zamówienie złożone do godziny 14 ( od Poniedziałku do Piątku) a  w Sobotę zamówienie złożone do godziny 11 - dostawa  odbędzie się w tym samym dniu,  natomiast

zamówienie złożone w późniejszych godzinach niż powyżej, realizowane będą w następnym dniu roboczym.

Z powodu ograniczonej ilości towaru, aby zapewnić najwyższą świeżość towaru , zamówienia  nie będą mogły być zrealizowane po wyczerpaniu zapasów, o czym będziemy informować Klienta telefonicznie bądź mailowo.

Fruitbox zastrzega sobie prawo do zawieszenia zamówienia w dni świąteczne i ustawowo wolne od pracy. Informacja o zawieszeniu realizacji będzie umieszczana na stronie sklepu.

Klient ma prawo sprawdzenia w obecności pracownika dostarczającego zamówienie czy towar spełnia zgodność i jakość towaru.

Zdjęcia przedstawiające warzywa i owoce  są przykładowe i mogą odbiegać wyglądem od dostarczonych, jednak towar doręczany będzie pierwszej jakości a każdorazowe stwierdzenie przy pracowniku niezgodności będzie podstawą do reklamacji.

Do składania zamówień wymagane są niezbędne dane Klienta do realizacji zamówienia.

Zamówienia będą pakowane w torby papierowe, kartony, kosze wiklinowe w celu utrzymania świeżości.

Koszt dostaw na terenie Nowego Sącza przy zamówieniu od 10-39 złotych to 10 złotych, a przy zamówieniu powyżej 40 złotych dostawa Gratis.

Koszt dostawy w obrębie Nowego Sącza do 30 km wartość zamówienia minimalnego to 40 złotych, a przy zamówieniu od 40-100 złotych koszt dostaw to 15 złotych, przy zamówieniu powyżej 100 złotych dostawa Gratis.

Oferta przeznaczona jest dla Klientów detalicznych, zamówienia hurtowe i zamówienia wieloilościowe realizowana są po wcześniejszym uzgodnieniu współpracy.

III PŁATNOŚĆ

Płatnośc gotówką przy odbiorze zamówienia.

 

 

 

Facebook